Czech Elvis

Nabízíme vystoupení Českého Elvise s jeho nejznámějšími, ale i méně známými hity.  Vystoupení je možno pojmout ve verzi:

  • 60 minut – vhodné jako doplněk a zpestření městských plesů, diskoték, svatebních veselic a jiných společenských akcí – zaznějí neznámější Elvisovy hity a několik vzpomínek na skupinu Beatles, která se v roce 1965 s Elvisem setkala
  • 2 x 60 minut – samostatný vzpomínkový pořad plný známých i méně známých písní Elvise Presleyho, rock and rollů, vzpomínek na Billa Halleyho a jeho skupinu Comets, Roye Orbisona, a skupin Beatles a Queen
  • 3 x 45 minut – při hraní po sériích jsme schopni odehrát cca 180 minut. Samostatný vzpomínkový pořad plný známých i méně známých písní Elvise Presleyho, rock and rollů, vzpomínek na Billa Halleyho a jeho skupinu Comets, Roye Orbisona, a skupin Beatles a Queen

Pro menší sály vozíme vlastní ozvučení. V případě městských slavností a podobných velkých akcí s centrálním zvučením, požadujeme místního zvukaře s 8 XLR vstupy:

1x XLR – Elvis zpěv

1x XLR – Elvis kytara

2x XLR – Jordanaires backing vocals ve stereu

2x XLR – sólová kytara ve stereu

2x XLR – backing tracks ve stereu

Odposlech nepotřebujeme – máme vlastní IEM. Pro potřeby propojení našeho  IEM se zpěvovými procesory , které máme před sebou, potřebujeme uhnízdit na kraj jeviště náš rack se splitterem. Místní zvukař si může pro potřeby PA ukrást signál z něj.

Koncert je pojat jako halfplayback, tzn. živý zpěv + živé kytary + částečně reprodukovaný hudební podklad.

Po pořadatelovi požadujeme 1 zásuvku 230V jištěnou na 16A.

Pro sestavení aparatury a zvukovou zkoušku potřebujeme na místě asi 60-90 minut volného času.

 

 


 

Letem světem hudbou 19. a 20. století

Jedná se o asi 90minutový – vesele pojatý – přehled nejznámějších skladeb uplynulých 200 let. Nejstarší doba je reprezentována áriemi z operet Giuseppe Verdiho, doba přelomu století je reprezentována operetami Franze Lehára, Rudolfa Frimla, aj. Poté se posluchači přenesou pod  krásnou dominantu sopky Vesuv, do staré Neapole. TatoLetem světem - plakát - oficiální premiéra - šedivé - malý část koncertu je reprezentována slavnými písněmi, jako např. O sole mio, Santa Lucia, Torna a Suriento, Funiculi Funicula a mnohými jinými známými i méně známými písněmi. Doba druhé světové války a slavná éra swingu, to je doba Deana Martina a Franka Sinatry a jejich slavných hitů Moon river, New York – New York, Everybody loves somebody (u nás známé jako Každý jednou velkou lásku potká), aj.  Poté se posluchači přenesou do doby rock and rollu a tzn. doby Elvise Presleyho s jeho nezapomenutelnými baladami. Abychom nezapomněli na tvorbu českých umělců, zařadili jsme do repertoáru známé skladby čtyřicátých až šedesátých let dvacátého století, kdy naší hudební scéně kralovaly hlasy Rudolfa Cortéze, Jiřího Vašíčka a jiných a kdy své excelentní texty skládal nezapomenutelný Vladimír Dvořák. Součástí hudební produkce je uvedení každé písničky vč. zajímavostí, které se k dané písni popř. k místu vzniku váží. Pro udržení pozornosti posluchačů a jejich aktivním podílu na koncertu jsme do střední části koncertu zařadili i vědomostní soutěž s malou odměnou.

 

Na přání několika zákazníků (hlavně to byly domovy seniorů, kde už nelze vzhledem k věku požadovat po posluchačích plnou koncentraci po celou dobu produkce) jsme vytvořili i zkrácenou  – asi šedesátiminutovou verzi našeho koncertu. Standardně je koncert bez přestávky, není problém však na základě Vašeho přání přestávku zařadit.

 

Koncert je pojat jako halfplayback, tzn. živý zpěv + reprodukovaný hudební podklad.

Po pořadatelovi požadujeme 1 zásuvku 230V jištěnou na 16A.

Pro sestavení aparatury a zvukovou zkoušku potřebujeme na místě asi 60-90 minut volného času.