• Sobota, Srpen 19th, 2000

Teploty vzduchu dosahovaly 30 stupňů, teploty piva 10 stupňů. Už od začátku se hrálo divně. Vypůjčené (prý velmi kvalitní) mikrofony se ukázaly jako neschopné provozu, nálada pod psa, buď to nehrálo, nebo to vazbilo. Skladby již tolikrát ohrané se hrály jako bychom je hráli poprvé. Spousta přehmatů a ky(i)xů. Několikrát za večer dal Paňák výpověď.

Vzhledem k tomu, že jsme na Paňákovy menstruace zvyklí, nevzali jsme jeho nálady vůbec na vědomí. Soutěž o první tančící pár vyšla. Vítězná dvojice si odnesla černé tričko s logem skupiny Nablind ve velikosti XXL. Výhoda našich triček je zřejmá: do této velikosti se vejde i poprsí vyšších hodnot a přitom je stále dostatečně volné. Když začala klesat intenzita osvětlení a rozsvítili jsme naše halogenové reflektory o celkové kadenci 2×500 W (1000W=1x rychlovarná konvice), během několika mála minut jsme dokázali vyrazit pojistky v místní restauraci, kam jsme byli připojeni. Vzhledem k tomu, že pohaslo i veřejné osvětlení ve vesnici, moc silný pojistky tam asi nemaj …. .  Po několikerém výpadku proudu, kdy jsme okamžitě přešli na hraní unplugged (na hubu) jsme světla vypnuli a hru úspěšně dokončili. Pořadatel nám náhradou za naše zánovní halogenové reflektory nabídnul jednu 60W žárovku … Poněkud sporný dojem ze hry však zůstal – asi přeci jenom to horko … Končilo se k velké nelibosti návštěvníků půl hodiny po půlnoci. Půl hodiny po tom co jsme aparaturu uklidili ve zkušebně, začala bouřka a průtrž. Ještě, že jsme nehráli déle …

Videozáznam z hraní naší country skupiny NABLIND z Otmíč (BE) (WMV, 40 MB)

Category: Zápisníček
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Vaše komentáře: