• Sobota, Červen 20th, 2009

Festival, který byl dle zlých jazyků vytvořen kvůli kapele Pokus na zákaldě našeho vystoupení na Vlašimském jarmarku na podzim loňského roku. Na této akci jsem chyběl, močil jsem si nohy v jaderském moři – a chyběla na ní i Janina Urbánkovic – ta si taky někde močila nohy, ale neřekla kde 🙂


Arivederci – Pokus na Křivsoudově 20.6.2009  – jedna z nejhezčích písniček Pokusu.  Mám jí moc rád, a to nejenom protože že skoro polovina textu je mého. Fakt se povedla ….


Fast Tube by Casper


Z akce zůstalo pár fotografií vzájemně sebraných z fotoaparátů a mobilních telefonů jednotlivých zúčastněných a zápis v knize klíčů u nás ve zkušebně, když se Marek neúspěšně dožadoval zpřístupnění zkušebny s tím, že „muzikanti nemají přístup ke svým nástrojům“ na základě kterého jsme o tu zkušebnu přišli. Co Marek ve zkušebně chtěl, když mu tam nic nepatří, dodneška netuším.

Dle slov zúčastněných, Veronika navařila a napekla spoustu dobrot, takže jsme my, co jsme se nezúčastnili, mohli jenom litovat, že jsme nebyli taky.

Category: Zápisníček
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Vaše komentáře: